menuordersearch
samantarashe.ir

تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن مدل 49XK580 سایز 49 اینچ , 49XK580 ,

پیشنهاد ما
موجود
 تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن مدل 49XK580 سایز 49 اینچ
 تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن مدل 49XK580 سایز 49 اینچ
 تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن مدل 49XK580 سایز 49 اینچ
 تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن مدل 49XK580 سایز 49 اینچ
...
تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن مدل 49XK580 سایز 49 اینچ
(1)
(0)
49XK580
ارسال رایگان
رنگ و مدل کالا
49XK580
گارانتی کالا:
24 ماه گارانتی مادایران
تعداد عدد
قیمت کالا
8,250,000 تومان
تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن مدل 49XK580 سایز 49 اینچ

نقد و بررسی اجمالی X.Vision 49XK580 LED TV 49 Inch

تلویزیون هوشمند «ایکسویژن» مدل «49XK580 » محصولی بادوام و خوشساخت از این برند است که امکانات متعددی را در اختیار کاربرانش میگذارد. کیفیتتصویر این تلویزیون Full HD است و تصاویر را با وضوح و شفافیت بسیار خوبی نمایش میدهد. زاویهدید وسیعی دارد و امکان تماشای صفحهنمایش را از محدوده وسیعی فراهم میکند. نسبت تصویر آن 16:9 است و تصویر را با ابعاد متناسبی به پخش میگذارد. سیستمصوتی تلویزیون 49XK580 دوکاناله است و بهواسطهی دو بلندگوی 10واتی، در مجموع 20 وات صدا تولید میکند. شرکت سازنده برای این مدل، دو عدد درگاه USB در نظر گرفته شده است. با استفاده از این 2 پورت میتوانید فلشمموری و هارد اکسترنال خود را به تلویزیون متصل کرده و از فایلهای موجود در آنها استفاده کنید. برای اتصال پخشکنندهها به این تلویزیون میتوانید از بین درگاه HDMI و کامپوزیت یکی را انتخاب کنید. درگاه HDMI قادر است تصاویر را با کیفیت Full HD به صفحهنمایش منتقل کند. از دیگر ویژگیهای جالب این مدل، میتوان به قابلیت ماشین زمان (Time Shift) اشاره کرد؛ کارایی این قابلیت به این صورت است که با ذخیرهکردن برنامه درحالپخش، میتوانید به لحظات قبلی بازگردید. فرمتهای تصویری قابلپشتیبانی این مدل بسیار متنوع است و به شما کمک میکند که بهراحتی، فایلهای دلخواه خود را بهوسیلهی درگاه ارتباطی موردنظر پخش کنید. این تلویزیون بههمراه یک عدد ریموتکنترل ارائه میشود که کارایی بسیار سادهای دارد.
بستن
 

معرفی

 

نگاهی به دور و بر خود بیاندازید. آیا در خانه یا محل کار خود فضای کافی برای نصب تلویزیونی بزرگ دارید؟ یا ترجیح میدهید در فضای کوچک از تلویزیونهایی با صفحات کوچکتر استفاده کنید؟ در هر صورت باید تلویزیونی با سایز صفحه مناسب انتخاب کنید. سایز صفحه نمایش در واقع همان قطر صفحه است. با در نظر گرفتن نسبت طول به عرض هم که در قالب مشخص (16:9، 16:10 و...) نشان داده میشود، میتوانید به طور دقیق سایز تلویزیون را مشخص کنید. به این ترتیب اگر فضای زندگی شما کوچک است، شاید بهتر باشد از تلویزیونهایی با اندازه 40 اینچ به پایین استفاده کنید. اما زود قضاوت نکنید! سایز صفحه کوچکتر در تلویزیون لزوما به معنای کاهش کیفیت تصویر و امکانات آن نیست. این نوع تلویزیونها علاوه بر این که به سادگی جابهجا میشوند، فضای زیادی را اشغال نمیکنند و میتوانید مطابق سلیقه خود فضای دنج و مناسبی برای آن در نظر بگیرید. تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن مدل 49XK580 سایز 49 اینچ تصویر را با کیفیت Full HD نمایش میدهد و با توجه به اندازهی آن میتوان گفت، برای سالنهای کوچک  و متوسط  مناسب است.

 

این تلویزیون از سیستم صوتی دو کاناله با توان خروجی 20 وات برخوردار است. این مدل همچنین دارای درگاههای ارتباطی متنوع ازجمله HDMI، USB و کامپوننت و کامپوزیت است که امکان استفاده از دستگاههای پخش متنوع را برای کاربر فراهم میکند.

 

طراحی

 

 

 

 

مدل 49XK580  طراحی بسیار ساده و مینیمالیستی با قاب مشکی دارد که ظاهر شیکی به آن داده است. پایههای این تلویزیون کمی ظریف هستند و حاشیههای کمی برای صفحه در نظر گرفته شده است. از پشت که دستگاه نگاه میکنیم درگاهها دیده نمیشوند و این باعث شده تلویزیون بهروز تر باشد.

 

 

 

کیفیت تصویر

 

 

با گذر از دوران لامپ تصویر و به دنیا آمدن تلویزیونهای باریک، اندازهی استاندارد پخش تصاویر تلویزیونی و سینمایی از ۴: ۳ به ۱۶: ۹ تغییر کرد و تقریباً تمامی سازندگان تلویزیون، این نسبت را در ساخت صفحات نمایشگر خود رعایت میکنند. کیفیت تصویر این تلویزیون Full HD است و تصویر را با رزولوشن 1080 × 1920 پیکسل به نمایش میگذارد. با توجه به سایز 49 اینچی تلویزیون، این کیفیت تصویر کاملاً کافی و مناسب است و تصویری باکیفیت و شفاف را به کاربر ارائه میکند. نسبت تصویر در این صفحهنمایش 16:9 است و تصویری مستطیلی دارد. این نسبت تصویر درحالحاضر رایج بوده و تقریباً تمامی صفحهنمایشها به همین شکل طراحی میشوند. باید به خاطر داشت با توجه به سایز صفحه و قیمت بسیار مناسب این تلویزیون نباید از آن پخش تصاویر سهبعدی را انتظار داشت و نبود این ویژگی جزو معایب آن محسوب نمیشود.

 

 

کیفیت صدا

 

در این تلویزیون، صدا از طریق دو بلندگوی 10واتی تولید میشود. سیستم صوتی دوکاناله طراحی شده است. درمجموع 20 وات صدای خروجی برای یک تلویزیون 49 اینچی کاملاً مناسب و کافی است. با مقایسهی این خروجی صوتی با سایر تلویزیونهای  49 اینچی سایر برندها متوجه کیفیتصوتی بهتر آن میشوید. این کیفیت برای استفاده در فضاهای کوچک و متوسط کاملا کاف بوده و انتظار کاربر را برطرف میکند.

 

 

امکانات

 

گیرندهی دیجیتال داخلی تعبیهشده در این محصول میتوانند انتظارات اولیهی کاربر از یک تلویزیون را برطرف کنند. با این قابلیت شما به راحتی به کانالهای دیجیتال دسترسی داشته و دست شما برای دیدن کانالهای مختلف باز است. وجود راهنمای الکترونیکی برنامهها و ماشین زمان از امکانات دیگر این تلویزیون است.

 

درگاههای ارتباطی

 

مدل 49XK580  دارای دو عدد درگاه USB از نوع USB 2.0 است که کاربر میتوان از طریق آن فایلهای صوتی و تصویری را به تلویزیون منتقل کرده و پخش کند. این مدل همچنین دارای سه درگاه HDMI است که اکثر دستگاههای پخش پیشرفته از طریق آن به تلویزیون منتصل میشوند. البته طراحان ایکسویژن به فکر دستگاههای پخش قدیمی هم بودهاند و یک ورودی کامپوننت برای تلویزیون در نظر گرفتهاند. این تلویزیون به ورودی آنتن نیز مجهز است که کاربر میتواند برای دسترسی به کانالهای تلویزیونی از آن استفاده کند.

 

 

در پایان

 

تلویزیون 49XK580  تلویزیونی ساده با طراحی زیبااست انتظارات اولیهی کاربران از یک تلویزیون را بهخوبی برطرف میکند. همچنین طراحی شیک تلویزیون باعث شده افزونهی خوبی برای دکوراسیون خانه باشد. کیفیت تصویر Full HD و سیستم صوتی مناسب خیال کاربر را از کیفیت تجربهای که این دستگاه از تماشای فیلم برای او به ارمغان میآورد راحت میکند. البته بسیاری از تلویزیونهای امروزی از کیفیت 4K برخوردارند اما با توجه به حجم بالای ویدئوهای 4K استفاده از این امکان برای کاربران معمول چندان کاربردی نیست. البته اگر کنسول بازی با امکان پخش ویدئوی 4K دارید بهتر است به خرید تلویزیون دیگر فکر کنید. درگاههای ارتباطی متنوع این تلویزیون امکان اتصال دستگاههای پخش مختلف را فراهم کردهاند و گیرندهی دیجیتال دسترسی به کانالهای تلویزیونی را سادهتر کرده است. بنابراین، اگر به دنبال محصولی ساده، باکیفیت، زیبا و با اتصالات متنوع هستید، تلویزیون 49XK580 را بهعنوان یکی از انتخابهای خود درنظر بگیرید.

 

 

 

نگاه کلی