menuordersearch
samantarashe.ir

مرکز تلفن هوشمندvoip ,

۱۳۹۶/۷/۶ پنج شنبه
(1)
(0)
مرکز تلفن هوشمندvoip
 مرکز تلفن هوشمندvoip

برتری های VOIP نسبت به سانترال

مزایای سیستم VOIP نسبت به سانترال

 
 •  

  رابط گرافیکی و مبتنی بر وب

  می توانید از طریق اینترنت و رابط های گرافیکی، سیستم ویپ خود را مدیریت کنید و از تمامی امکانات موجود مانند برگزاری کنفرانس صوتی، انتقال تماس، صندوق صوتی و ... استفاده نمایید. این مزیت، کنترل تنظیمات سیستم را بسیار آسان می‌کند.

 •  

  کاهش هزینه های تلفن

  یکی از مهم ترین مزایای ویپ هزینه پایین آن در قیاس با نسل قدیم تلفن های داخلی است. VoIP به شرکت ها و سازمان ها این امکان را می‌دهد تا با هزینه ای کم، اقدام به برقراری ارتباط با شعبه های خود در سراسر جهان کنند.

 •  

  عدم نیاز به سیم کشی

  شما می‌توانید با اتصال گوشی های تلفن به هر پورت استاندارد شبکه کامپیوتری، از سیستم ویپ خود استفاده کنید. تلفن های نرم افزاری این امکان را دارند که به طور مستقیم بر روی رایانه نصب شوند. لذا به هیچ سیم کشی نیاز ندارند.

 •  

  دستگاه های تلفن

  دستگاه های تلفن سیستم VoIP یا IP PBX مبتنی بر پروتکل SIP عمل می‌کنند. لذا امکان ارائه سرویس به هر مدل تلفن سخت افزاری یا نرم افزاری که بر اساس استاندارد SIP باشد را دارند. این ویژگی در سیستم تلفنی نسل قدیم وجود نداشت.

 •  

  قابلیت افزایش ظرفیت

  در سیستم VoIP، اضافه کردن بسیاری از امکانات پیشرفته به صورت نرم افزاری انجام می‌شود و سختی سیستم قدیمی سانترال را ندارد. بنابراین دیگر لازم نیست که برای افزایش خطوط تلفن یا شماره های داخلی هزینه های گزاف پرداخت نمایید.

 •  

  امکان انتقال شماره داخلی

  در صورت جابجایی شما می‌توانید شماره داخلی خود را به دفتر جدید خود انتقال دهید. این اتفاق بدون هیچگونه تغییر در سیستم ویپ، به راحتی قابل اجراست. حتی اگر این محل جدید خارج از محل اداری شما باشد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر