menuordersearch
samantarashe.ir

نرم افزار حسابداری رُز تک کاربره ,

پیشنهاد ما
موجود
نرم افزار حسابداری رُز تک کاربره
...
نرم افزار حسابداری رُز تک کاربره
(11)
(0)
حسابداری پایه تک کاربره - موجودی: 20
ارسال رایگان
رنگ و مدل کالا
حسابداری پایه تک کاربره
گارانتی کالا:
ضمانت یکسال و خدمات و پشتیبانی ۱۰ سال
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
35,000,000 تومان
نرم افزار حسابداری حرفه ای رز

حسابداری رُز

به زیبایی و دل‌نشینی گل رُز

لذت کار بسیار آسان با امکانات حرفه‌ای

معرفی برنامه

حسابداری رشته‌ای از دانش است که با کاربرد آن اطلاعات مربوط به معاملات و عملیات مالی و رویدادهای دارای اثر مالی نظیر جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل، طبقه‌بندی و گزارشات است .حسابداری زبانی مشترک برای انتقال اطلاعات مالی است و آن را زبان تجارت هم می‌گویند.

سیستم حسابداری و مدیریت مالی در حقیقت یکی از اساسی‌ترین بخش‌های هر سازمان است که وظیفه جمع‌آوری اطلاعات وارده شده از سایر سیستم‌ها را دارا است و تهیه گزارشات و صورت‌های مالی اساسی حسابداری (ترازنامه، سود و زیان) به عهده این سیستم است.

هم‌چنین وجوه نقد و اسناد بهادار همواره به‌عنوان یکی از ارکان اصلی عملیات واحدهای تجاری محسوب گردیده و اخذ اطلاعات جامع و کامل از آن از اهم موارد مورد نظر مدیران میباشد.

 

نرم‌افزار حسابداری حرفه‌ای رُز برپایه تکنولوژی پیشرفته .Net و بانک اطلاعاتی قدرتمند SQL، تحت پلاتفرم ویندوز، توسعه یافته و قادر به انجام کلیه عملیات‌های حسابداری به‌صورت راحت و کاربرپسند، با منوها و امکانات بسیار قدرتمند و متنوع است.

بنابه نظر حسابداران محترمی که با این سامانه کار کرده‌اند، مهم‌ترین مزیت رقابتی این نرم‌افزار نسبت به انواع مشابه آن، قیمت پایین‌تر، در مقابل امکانات قدرتمند، سهولت و کاربرپسند بودن آن است. به‌نحوی که ثبت و ویرایش اسناد و نیز گزارشات بسیار متنوع و شکیل برنامه، به سادگی نیازهای تمامی کاربران را برآورده می‌کند.

نمونه‌ای از محیط ثبت سند حسابداری

 

معرفی تعداد نامحدود شرکتهای مختلف با سطوح مختلف کد و بدون تداخل با یکدیگر

محیط کاربر پسند. ثبت بسیار راحت اسناد و گزارشات مختلف و آسان

پیوست به سند و اسکن و ضمیمه نامحدود اسناد

کنترل هوشمند و اصلاح خودکار اشکالات

مدیریت کاربران و گزارش عملکرد

دسترسی آسان به امکانات

امنیت و پایداری

 

نمونه‌ای از گزارش مقایسه گردش حساب‌ها در سنوات مختلف

 

 

برخی امکانات برنامه

 • معرفی و نگهداری تعداد نامحدود حساب‌های شرکت‌های مختلف به صورت مجزا روی یک سیستم
 • ایجاد، اصلاح و حذف دوره‏های مالی (دائمی یا ادواری) با تعداد نامحدود و تعیین محدوده زمانی دلخواه
 • تعریف، اصلاح و حذف حساب‌ها در سطوح گروه، کل، معین، تفضیلی‌های 1 و 2 و 3 و ...
 • تعریف مراکز هزینه، پروژه و تفضیلی‌شناور به تعداد دلخواه با امکان اصلاح، حذف و جستجو
 • ایجاد اسناد پیش‌نویس (ثبت نشده) و ثبت اسناد به صورت عادی یا قطعی؛ تخصیص شماره عطف برای هر سند.
 • امکان ثبت مقادیر وزنی علاوه بر مبلغ ریالی به هر آرتیکل سند و ارائه گزارش‌ آنها در دفتر مقداری حساب‌ها.
 • امکان کپی یا انتقال یک یا چند سند؛ در سند دیگر یا ادغام آنها در یک سند.
 • امکان مشاهده مانده حساب یا دفتر حساب از محیط سند و تمامی گزارشات.
 • دفتر تلفن جامع با قابلیت تماس از درون برنامه، لینک به حساب‌های مشتریان
 • محاسبه رأس چک به صورت اتوماتیک، هنگام ثبت سند
 • کنترل پیشرفته و خودکار اسناد و رفع اشکالات احتمالی
 • بستن حساب‌های موقت و صدور سند اختتامیه به صورت خودکار در پایان هر دوره مالی
 • امکان تهیه پشتیبان از اطلاعات روی فلاش یا دیسک سخت و بازیابی، بازسازی یا فشرده‌سازی اطلاعات
 • امکان تعریف گروه‌های کاربری و کاربران با سطوح مختلف کاری تحت نظر مدیر سیستم
 • امکان نظارت بر عملکرد کاربران توسط مدیر سیستم
 • امکان انتقال سرفصل‌های حسابداری، مراکز هزینه، پروژه‌ها و اسناد مالی از یک شرکت به شرکت دیگر
 • امکان مسدود کردن برخی حساب‌ها یا کنترل ثبت‌های بدهکار یا بستانکار برای آن‌ها
 • امکان تهیه دفتر حساب و تراز آزمایشی روی کلیة اسناد
 • امکان تعریف و ذخیره‌سازی گزارش‌های پارامتریک از عملکرد حساب‌ها، تفضیلی‌های شناور، مراکز هزینه و پروژه‌ها
 • امکان تعریف الگوی سند، (آرتیکل خودکار) جهت افزایش سرعت تنظیم اسناد و جلوگیری از اشتباه
 • «تایید کردن» و «قطعی کردن» اسناد جهت رعایت سلسله مراتب سازمانی مربوط به تنظیم، تایید، تصویب اسناد حسابداری
 • امکان مرتبط کردن تعداد نامحدودی فایل متن، تصویر، pdf و ... به عنوان پیوست و ضمائم سند حسابداری.

امکان افزودن ماجول‌های متنوع از جمله:

 1. خزانه‌داری، صدور چک (نقدی و تعهدی) و کنترل مغایرت بانکی بسیار هوشمند و سریع
 2. حسابداری بازرگانی، کالا، خرید و فروش، سود/زیان
 3. انبارداری، سرجمع‌داری و کنترل اموال
 4. مدیریت قراردادها و کنترل درآمد
 5. مدیریت سهام و پرونده اعضا
 6. مدیریت بودجه و اعتبارات
 7. مدیریت باشگاه ورزشی
 8. حسابداری ارزی
 9. حسابداری تلفیقی

 

ویژگی‌های ممتاز برنامه

طی 25 سال گذشته و کار با سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف و مواجهه با مشکلات و سیستم‌های گوناگون، روشی را برای طراحی نرم‌افزار ایجاد نموده‌ایم که در عین سادگی کار و سهولت دسترسی، امکانات گسترده و قدرتمندی به کاربران، حسابدارها و مدیران ارائه می‌دهد.

حسابداری حرفه‌ای «رُز» با بیش‌از 25 سال تجربه کاری در سیستم‌های اداری، حسابداری و بودجه، اینک در دستان شماست تا تجربه لذت‌بخش یک حسابداری آسان، سریع و دقیق را به شما ارائه دهد.

از نقاط قوت این سیستم می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

کاربرپسند بودن

تأکید همیشگی طراحان نرم‌افزار حسابداری حرفه‌ای «رُز» بر سادگی، روان و کاربرپسند بودن (User Friendly) محیط نرم‌افزار موجب شده که هر فردی با هر سطحی از دانش حسابداری، قادر به کار با این نرم‌افزار باشد. این نکته را همیشه کاربران مختلف یادآوری نموده و از نقاط قوت برنامه می‌دانند.

تمام قسمت‌های نرم‌افزار متمرکز و مرتبط می‌باشند و نیاز به حداقل ورود دیتا برای بهترین نتیجه در کمترین زمان است. برای مثال این نرم‌افزار برخلاف بسیاری از نرم‌افزارهای موجود در بازار، کمترین سؤال را از کاربران پرسیده و اغلب عملیات‌ها را به‌صورت هوشمند و خودکار انجام می‌دهد. هم‌چنین امکان مهم «چند پردازشی» برای کار با «چندین حسابداری» و «چندین سند» توسط «چندین کاربر» فراهم گردیده که منجر به سرعت فوق‌العاده و راحتی دسترسی و مدیریت اطلاعات توسط کاربران گردیده است.

تمامی منوها و امکانات، به سادگی در دسترس بوده و امکان «ویرایش کدها و اسناد»، «جستجو و روئیت گردش حساب‌ها»، «ایجاد و روئیت پیوست‌ها و ضمائم اسناد»، «تبادل اطلاعات با اکسل»؛ در تمامی قسمت‌های برنامه و از هر جدول و گزارشی ممکن است! این امر سهولت کار و راحتی و رضایت‌مندی کاربران این نرم‌افزار را چندبرابر کرده است.

در عین حال با پرهیز از پیچیدگی‌های خسته‌کننده و گیج‌کننده رایج در نرم‌افزارهای حسابداری، گسترده‌ترین امکانات را در ساده‌ترین شکل ممکن ارائه گردیده است. برای مثال چندین منو برای «ایجاد سند»، «روئیت سند»، «ویرایش سند» و «حذف سند» وجود ندارد و همه امکانات اسناد، در یک جا ارائه می‌گردد و یا بجای چندین منو و پنجره مختلف برای «تراز 2 ستونی»، «تراز 4 ستونی»، «تراز 8 ستونی»، «تراز 10 ستونی»، «تراز تفضیلی‌شناور»، «تراز گروهی»، «تراز آزمایشی»، «تراز در سطوح مختلف» و ... تمامی موارد در یک پنجره جمع شده و از پیچیدگی کار و سردرگمی کاربر، پرهیز شده است.

ثبات و امنیت اطلاعات

اعتماد بر صحت گزارشات و پایداری سیستم، همیشه موردنظر و تأکید ما بوده است. زیرا یک «ده آباد» به از صد «شهر ویران». در طول سال‌ها تجربه کاری، با حسابدارهای بسیاری مواجه گشته‌ایم که بدلیل اشتباه نرم‌افزار، اعتماد مدیران را از دست داده‌اند.

 • نرم‌افزار حسابداری حرفه‌ای «رُز» دارای ابزارهای قدرتمندی برای «کنترل اسناد» است که به‌صورت خودکار اقدام به کنترل و رفع اشکالات احتمالی نموده و خطاهای مهم را به کاربر جهت رفع آنها گزارش می‌کند.
 • سطوح مختلف امنیتی، از لایه دیتا تا لایه دسترسی ایجاد شده است. برای مثال اگر کسی به هر روشی از کامپیوتری بجز کامپیوترهای مجاز شرکت، بخواهد به اطلاعات شرکت دسترسی داشته باشد، علاوه بر بلوکه کردن دسترسی غیرمجاز، گزارش آن ثبت شده و به اطلاع مدیر سیستم می‌رسد.
 • سطوح دسترسی کاربران مختلف نیز قابل مدیریت است. به این ترتیب می‌توان امکانات مجاز برای هر کاربر را محدود یا مسدود نمود.
 • تمامی وقایع و عملکرد کاربران، با دقت و تفکیک قابل مشاهده و جستجو است. چه کسی، در چه زمانی، از کدام کامپیوتر، وارد کدام قسمت شده و چه کاری کرده؟

سرعت فوق‌العاده

این نرم‌افزار با استفاده از تکنولوژی پیشرفته Jet Brain سرعت بسیار زیادی در واکشی اطلاعات و پردازش گزارشات پیچیده و سنگین دارد. برای مثال جستجو در اسناد 21 سال گذشته سازمان میادین شهرداری قم، در چند هزارم ثانیه گزارش می‌گردد.

این امکان قدرتمند وقتی ارزش پیدا می‌کند که با سرعت گزارشات در سایر نرم‌افزارهای مطرح بازار مقایسه گردد.

انعطاف‌پذیری

نرم‌افزار جامع و حرفه‌ای «رُز» قابلیت کار در تمامی سیستم‌های حسابداری (دولتی، بازرگانی، تعهدی و ...) از سازمان‌های بزرگ و بانک‌ها (با تعداد مشتریان زیاد و گردش مالی بالا) تا مراکز کوچک داشته و از نظر مقیاس برای تمامی مجموعه‌ها جوابگویی دارد چه شرکت‌هایی با تراکنش بالا و چند شرکتی big data و یا یک فروشگاه ساده. فارغ از این‌که مشتری می‌خواهد با یک سرور و یک نرم‌افزار، یک هلدینگ چند شرکتی را مدیریت کند یا با یک کامپیوتر ساده یک فروشگاه را.

هیچ امکانی از نرم‌افزار برای کاربران محدود نشده و هرگونه تغییر در اطلاعات پایه، کدینگ و اسناد، در اختیار کاربران و مدیران سیستم است و نیازی به مراجعه به شرکت «نوین تکنیک» و یا برنامه‌نویسان برای رفع محدودیت یا افزایش امکانات نیست!

حسابدارها با امکانات قدرتمند فراهم شده، قادر به انجام هرگونه «تغییر و چینش مجدد؛ انتقال و ادغام کدینگ و اسناد» می‌باشند که در بسیاری از سیستم‌های معروف و رایج حسابداری به یک کابوس مبدل شده است.

پیوست اسناد

یکی از امکانات فوقالعاده مهم برنامه رُز، پیوست اسناد میباشد. در پنجره پیوست؛ میتوانید هرنوع فایلی را اعم از عکس، اسکن مدارک، ورد و اکسل، فیلم و صوت و ... ضمیمه اسناد خود کنید.

تصویر قراردادها، مدارک شناسایی، چک‌ها، اسناد دریافتی و پرداختی، اسناد هزینه و دستورالعملها، مثالهای خوبی از اسناد پیوستی هستند. به این ترتیب، جستجو، دسترسی و استناد به ضمائم اسناد، از طریق پیوستها بسیار ساده و سریع خواهد بود.

سهولت دسترسی

در هر جای برنامه اعم از ثبت سند یا روئیت گزارشات مختلف، در هر جدولی که باشید، براحتی می‌توانید به امکانات مختلف دسترسی داشته باشید. دیگر نیازی نیست پنجره‌های مختلف را باز کرده و بین آنها سرگردان شوید! در حسابداری حرفه‌ای «رُز» هرچیزی که نیاز داشته باشید. را براحتی و با سرعت جستجو، مشاهده یا ویرایش کنید:

 • سند حسابداری مربوطه را مشاهده یا ویرایش نمائید.
 • کدینگ حسابداری را مشاهده یا ویرایش نمائید.
 • طرف مقابل آرتیکل مربوطه را براحتی مشاهده نمائید.
 • دفتر معین حساب مربوطه را در همان صفحه براحتی مشاهده کنید.
 • ضمائم و پیوست‌های مربوطه را مشاهده یا ویرایش نمائید.

                                                                             

تبادل اطلاعات با مجموعه آفیس

در تمامی فرم‌های نرم‌افزار می‌توان به راحتی اطلاعات به نرم‌افزار اکسل، اکسس و ورد ارسال نمود و نیز بین شرکت‌ها و نرم‌افزارهای دیگر (بانک‌های اطلاعاتی) دیتا رد و بدل کرد.

 

EXCELWORD                                                                                                   

نیازمندیها نصب

حسابداری حرفه‌ای «رُز» محدودیت نصب نداشته و می‌توانید در هر درایوی از هارد خود کپی و اجرا کنید! تنها کافی است که ویندوز روی سیستم شما باشد. (ممکن است برخی ویندوزهای قدیمی نیاز به نصب افزونه Dot Net 4.0 داشته باشند) ویندوز 7 یا بهتر از آن ویندوز 10 است.

نرم‌افزار «رُز» قادر به کار با حداقل نیازمندی‌های سخت‌افزاری است. از آنجا که تمامی برنامه‌های اطلاعاتی نیازمند RAM مناسب برای پردازش دیتا می‌باشند؛ توصیه می‌گردد حداقل از 4 گیگابایت رم استفاده کنید تا سرعت مناسبی داشته باشید. اگرچه با 1 گیگابایت رم هم کار می‌کند!

پشتیبانی گسترده از تجهیزات جانبی نیز یکی از امکانات مهم برنامه است. نرم‌افزار «رُز» قادر به کار با انواع چاپگرها (سوزنی، لیزری، جوهرافشان، بارکد) انواع بارکدخوان (فروشگاهی، صنعتی، RFID) اسکنر (برای پیوست ضمائم اسناد)، دوربین، فکس و مودم (جهت کار با نرم‌افزار فکس ضمیمه برنامه)، gsm modem، است.

گارانتی و پشتیبانی

مهم‌ترین رسالت ما، احساس راحتی و رضایت حسابداران محترم بوده و هست و در این مهم، هیچ‌گاه مشتریان ارزشمند خود را تنها نخواهیم گذاشت.

در این راستا، یک‌سال ضمانت نرمافزار و 10 سال پشتیبانی، برای امنیت خاطر مشتریان عزیز ارائه می‌گردد.

ضمناً هرگونه نیازمندی و درخواست مشتریان محترم برای افزایش امکانات و گزارشات جدید، در اسرع وقت انجام شده و تقدیم عزیزان می‌گردد.

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر