menuordersearch
samantarashe.ir

قوانین ,

(0)
(0)
قوانین
قوانین و مقررات
استفاده شما از وب‌سایت و فروشگاه  اینترنتی فنی مهندسی سامان تراشه به‌منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه هست. در ادامه محتویات این صفحه منظور از "سایت و  " وب‌سایت و فروشگاه  اینترنتی شرکت فنی مهندسی سامان تراشه " ،"فروشگاه سامان تراشه به آدرس اینترنتی  هست.   www.samantarashe.ir
محتویات این صفحه در هرزمانی قابل‌تغییر است و این حق برای "شرکت فنی مهندسی سامان تراشه " محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به‌روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به‌صورت دورهای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین "شرکت فنی مهندسی سامان تراشه" بعد از هر بار به‌روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.
١  خدمات و محتویات وب‌سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری شما عرضه‌شده است. هرگونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب‌سایتی به‌هیچ‌عنوان نمی‌تواند از اطلاعات موجود در وب‌سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب‌سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس‌ها و محتویات وب‌سایت جهت مقاصد تجاری   حتماً باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات "سایت و فروشگاه سامان تراشه" برای وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب‌سایت مجاز است.
٢  اطلاعات موجود در "سایت و فروشگاه سامان تراشه" از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت‌های  ، سازنده محصولات جمع‌آوری و در وب‌سایت قرار داده‌شده است. ممکن است اطلاعات، نرم‌افزار محصولات و سرویس‌های موجود یا ارائه‌شده در "سایت و فروشگاه سامان تراشه" در مواردی غیردقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. "سایت و فروشگاه سامان تراشه" مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه‌شده بر عهده نداشته و به‌طور مداوم اطلاعات و محتویات وب‌سایت را بهروز خواهد کرد.
٣  کاربران می‌بایست هنگام ثبت‌نام و سفارش کالای موردنظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و بهصورت کامل پر کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل‌پیگیری و تحویل نخواهد بود.
٤  شما به شرکت فنی مهندسی سامان تراشه اطمینان می‌دهید که از این وب‌سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف شرایط استفاده از "سایت و فروشگاه سامان تراشه "هست استفاده نخواهید کرد. شما از "سایت و فروشگاه سامان تراشه "به‌گونه‌ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب‌سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی‌هایی   که عمداً به‌طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده‌اند نیستید.
٥ " سایت و فروشگاه سامان تراشه" ممکن است دارای لینک‌هایی به وب‌سایت‌های دیگر باشد. ممکن است این وب‌سایت‌ها تحت کنترل شرکت فنی مهندسی سامان تراشه نباشند و شرکت فنی مهندسی سامان تراشه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب‌سایت‌ها ازجمله لینک‌های قرارگرفته در این وب‌سایت‌ها ندارد. "سایت و فروشگاه سامان تراشه" این لینک‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک‌ها به معنای تائید یا هر نوع
ارتباط ما با اداره‌کنندگان سایر وب‌سایت‌ها نیست .وب‌سایت‌هایی که در صفحات "سایت و فروشگاه سامان تراشه" لینک می‌شوند ممکن است توسط افرادی خارج از شرکت فنی مهندسی سامان تراشه اداره شده، لذا "سایت و فروشگاه سامان تراشه "نمی‌تواند در مورد آن‌ها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می‌کنید مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه‌تان را از طریق ویروس یا فایل‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به وب‌سایت‌های لینک شده در "سایت و فروشگاه سامان تراشه" باشد، خود بر عهده خواهید داشت.
٦ " سایت و فروشگاه سامان تراشه "هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات ارائه » آن‌گونه که هست « وب‌سایت خود و یا لینک‌های مرده نمی‌پذیرد .سرویس‌های وب‌سایت می‌شوند و "سایت و فروشگاه سامان تراشه" تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد وب‌سایت را که می‌تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.
٧ " سایت و فروشگاه سامان تراشه" اطمینان، سهولت، دقت اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات،  آن‌گونه که « سرویس‌ها و گرافیک موجود را تضمین نکرده و آن‌ها را بدون هرگونه قید یا تضمینی  ارائه می‌کند" .سایت و فروشگاه سامان تراشه" تحت هیچ شرایطی خسارت‌های »هست احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از "سایت و فروشگاه سامان تراشه" یا از تأخیر یا ناتوانی در استفاده از وب‌سایت یا سرویس‌های آن حاصل شود نمی‌پذیرد.
٨  این توافقنامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از "سایت و فروشگاه سامان تراشه" خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می‌شود.
٩ " سایت و فروشگاه سامان تراشه" امکان دارد دارای سرویس‌هایی باقابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌های خبری، شبکه دوستان و سایر سرویس‌هایی باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‌شوند. شما توافق می‌کنید که از این سرویس‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
١١ " سایت و فروشگاه سامان تراشه" الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس‌های جمعی ندارد. بااین‌وجود "سایت و فروشگاه سامان تراشه" این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که محتویات ارسال‌شده در سرویس‌های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.
١١  ممکن است ما سرویس‌های خود را به هر دلیلی در زمانه‌ای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس‌ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس‌های "سایت و فروشگاه سامان تراشه "هرازگاهی بهروز خواهد شد. در این صورت تاریخ درج‌شده در بالای این صفحه نشان‌دهنده آخرین زمان به‌روزرسانی خواهد بود. شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از وب‌سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر هست . درصورتی‌که شرایط استفاده از سرویس‌ها شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد.
١٢  هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد   صرفاً یک حساب کاربری در "سایت و فروشگاه سامان تراشه" ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به‌عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای "سایت و فروشگاه سامان تراشه" محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب‌های کاربری جعلی یا تکراری نماید.
١٣  حساب کاربری هر شخص حقیقی یا حقوقی در طرح "هدف" (همکاری درفروش) بعد از فعال شدن طبق روش‌های اعلامی (بعد از اولین خرید یا توسط کارشناسان فروشگاه)، به مدت  روز فعال خواهد بود. این زمان بعد از انجام هر خرید توسط صاحب حساب کاربری یا دریافت ٢۵١ . روز برمی‌گردد ٢۵١پورسانت آنی، مجدد به
تعهدات فروشنده و خریدار
فروشنده = فروشگاه اینترنتی سامان تراشه به آدرس اینترنتی: www.samantarashe.ir
خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال‌کننده فرم سفارش خرید
١  فروشنده متعهد می‌گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً  محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.
٢  -فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
٣  فروشنده موظف است کالای سالم و بی‌نقص را مطابق با آنچه معرفی‌شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، شرکت فنی مهندسی سامان تراشه مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جابه‌جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.
٤  فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه‌ترین زمان ممکن کالای خریداری‌شده را آماده و دربسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تأخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.
٥ – درصورتی‌که کالا در شهر تهران با بسته‌بندی ظاهری سالم توسط پیک و در سایر نقاط توسط پست تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، فروشنده موظف است هماهنگی‌های لازم برای رفع عیب یا نقص با صلاحدید خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن با خریدار انجام نماید.
٦  فروشنده می‌تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی‌های بعدی می‌بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.
٧  -خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.
٨  خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.
٩ "در حال  ،" خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت "پرداخت‌شده بررسی" و "ارسال شد" نمی‌تواند درخواست انصراف سفارش دهد.
١١  خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مأمور  پست یا پیک کاملاً  آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب‌دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی‌گیرد.
١١  خریدار موظف است هنگام مراجعه مأمور پست یا پیک در محل مشخص‌شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضورداشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین‌شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام‌شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.
١٢  برای سفارش‌هایی که توسط پیک ارسال می‌گردد پیک متعهد به تحویل سفارش "  صرفاً" در محل درب ورودی اولیه ساختمان به مشتری است. لذا خریدارانی که در مجتمع‌های مسکونی یا اداری حضور دارند می‌بایست به درب ورودی ساختمان مراجعه کرده و محصول را تحویل گیرند.  
١٣  درصورتی‌که خریدار از قبول کالای ارسال‌شده توسط شرکت (به‌وسیله پست یا پیک شرکت) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.
١۴  -کالای خریداری‌شده توسط خریدار غیرقابل عودت (برگشت) است.
١۵  -خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه "راهنمای خرید" را مطالعه نماید.
سیاست حفظ حریم شخصی کاربران
شرکت فنی مهندسی سامان تراشه به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب‌سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.
شرکت فنی مهندسی سامان تراشه متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه ر اوی موردنیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده ّ فن شما از وب‌سایت نماید. درواقع با استفاده از "سایت و فروشگاه سامان تراشه"، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.
جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما
"سایت و فروشگاه سامان تراشه" اقدام به دریافت اطلاعاتی می‌کند که هنگام ارسال سفارش خرید کالاها، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت تحویل دهد. همچنین "سایت و فروشگاه سامان تراشه" مبادرت به جمع‌آوری اطلاعات آماری می‌نماید که مربوط به سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما است و به‌طور خودکار توسط "سایت و فروشگاه سامان تراشه" ثبت می‌شود. این اطلاعات می‌تواند شامل آدرس ، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان IP دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط "سایت و فروشگاه سامان تراشه" برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس‌ها و تأمین اطلاعات آماری مورداستفاده قرار می‌گیرد.
استفاده از اطلاعات شخصی شما
"سایت و فروشگاه سامان تراشه" از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد وب‌سایت و تأمین سرویس‌هایی که شما درخواست کرده‌اید استفاده می‌کند" .سایت و فروشگاه سامان تراشه " همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شمارا در مورد سرویس‌های جاری یا امکان ارائه سرویس‌های جدید جویا شود.
"سایت و فروشگاه سامان تراشه" فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و امکان دارد گاه‌به‌گاه، از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع‌رسانی در مورد پیشنهادهایی که ممکن است موردعلاقه شما باشد با شما تماس بگیرد. در این حالت، اطلاعات Email منحصربه‌فرد شما نظیر نام، تلفن، آدرس،  و ... به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نمی‌شود.
"سایت و فروشگاه سامان تراشه" صفحاتی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده می‌کنند ردیابی می‌کند تا به‌این‌ترتیب، تعیین کند چه سرویس‌هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.
استفاده از کوکی‌ها
"سایت و فروشگاه سامان تراشه" از  استفاده می‌کند تا به شما برای شخصی‌سازی Cookie یک فایل متنی محتوی یک سری . Cookie استفاده از وب‌سایت و بهبود سرویس‌ها کمک کندها برای Cookie داده است که توسط یک صفحه وب بر روی رایانه شما قرار داده می‌شود. از به‌طور منحصربه‌فرد به . Cookie اجرای برنامه یا ویروسی کردن کامپیوتر نمی‌توان استفاده کرد شما اختصاص داده‌شده و فقط توسط وب‌سایتی که  را به شما داده باشد قابل‌خواندن Cookie هستند.
یکی از اهداف اصلی‌ها فراهم کردن امکانی ویژه برای شما جهت صرفه‌جویی در وقت Cookie  موظف است بازدید مجدد شما از صفحه‌ای خاص را به . Cookie است اطلاع دهد. Web Server به‌عنوان‌مثال، اگر شما از امکان شخصی‌سازی صفحات "سایت و فروشگاه سامان تراشه " می‌تواند Cookie استفاده کنید یا به‌عنوان یک عضو در سایت یا سرویس‌های آن ثبت‌نام نمایید، به شما کمک کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاصی از شما بدون اینکه لازم باشد هر دفعه آن‌ها را وارد کنید در دسترس باشد. این امر فرآیندهای تکراری ورود اطلاعاتی نظیر شناسه کاربری را ساده می‌کند. وقتی شما به "سایت و فروشگاه سامان تراشه" برگردید، اطلاعاتی که   قبلاً وارد کرده‌اید در دسترس بوده و شما می‌توانید به‌راحتی از ویژگی‌های شخصی‌سازی‌شده سرویس‌های وب‌سایت بهره‌مند شوید.
شما این توانایی رادارید که  را قبول یا رد کنید. بیشتر مرورگرهای وب به‌طور خودکار Cookie   را می‌پذیرند اما Cookie معمولاً این امکان وجود دارد که شما با تغییر تنظیمات پیش‌فرض مرورگر خود از قبول خودداری کنید. در این صورت، ممکن است قادر نباشید از همه امکانات پویا و Cookie قابلیت‌های سرویس‌های "سایت و فروشگاه سامان تراشه" و سایت‌های دیگر بهره‌مند شوید. ما پیشنهاد می‌کنیم به‌منظور استفاده کامل و جلوگیری از به وجود آمدن ایرادات یا مشکلات آتی که غیرقابل‌پیش‌بینی می‌باشند، دریافت  . بر روی رایانه و مرورگر خود را غیرفعال نکنید Cookie
در بسیاری از قسمت‌های فروشگاه از فنّاوری استفاده‌شده که این  Java   به‌صورت ّ فن پیش‌فرض بر روی تمامی مرورگرها فعال هست. چنانچه به هر دلیل وب‌سایت ما قادر به برقراری ارتباط با استفاده از این ر اوی بر روی رایانه و مرور شما نباشد، پیغامی مشخص و ّ فن واضح در بالای وب‌سایت برای شما نمایش داده می‌شود .درصورتی‌که هرگونه اختلالی در سرویس‌دهی به کاربر به دلیل مشکل یا ایراد بر روی مرورگر یا رایانه کاربر به وجود ّ فن آید، شرکت فنی مهندسی سامان تراشه هیچ‌گونه مسئولیتی دراین‌باره قبول نمی‌کند.
ارتباط مستقیم با کاربران
تنها مرجع رسمی مورد تائید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی  است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسالshop.samantarashe.ir  از طرف آدرس‌های Email رسمی و تائید شده در وب‌سایت، با شما تماس نمی‌گیریم.
"سایت و فروشگاه سامان تراشه "هیچ‌گونه وب‌سایت اینترنتی با آدرسی غیر از    و همچنین، هیچ‌گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‌های گفتگوی اینترنتی shop.samantarashe.ir همچون  . و غیره ندارد و هیچ‌گاه با این روش‌ها با شما تماس نمی‌گیرد Yahoo! Messenger
برای تماس با "سایت و فروشگاه سامان تراشه"، فقط روش‌ها و آدرس‌های ایمیل ذکرشده در بخش ارتباط با ما مجاز می‌باشند. اگر می‌خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرس‌ها ایمیل ارسال کنید.
چگونه می‌توانید سؤالات بیشتر خود را بپرسید؟
شما در صورت تمایل در هرزمانی می‌توانید سؤالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما   حتماً به شما پاسخ‌خواهیم   داد. لطفاً سؤالات خود را به یکی از روش‌های ذکرشده در بخش تماس با ما ارسال کنید.
"سایت و فروشگاه سامان تراشه" از شنیدن هرگونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می‌کند. اگر فکر می‌کنید "سایت و فروشگاه سامان تراشه" به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً  از طریق ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کارخواهیم گرفت. شرکت فنی مهندسی سامان تراشه خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند   لطفاً ، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده‌شده را   حتماً از طریق کانال‌های ارتباطی ذکرشده در صفحه ارتباط با ما، با ما در میان بگذارید.
 
شرکت سازنده